خبرها و رویدادها
نوبل رئوفی، تولید کننده انواع سماور و کتری
رویدادهای نوبل رئوفی

مفتخریم که در نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف با هدف ارائه بصری محصولات خود شرکت می کنیم و این امر فرصتی را برای ما فراهم می کند تا به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط باشیم و از نظرات و ایده های ارزشمندشان بهره مند شویم.

در گذشته در نمایشگاه ها و رویدادهای بسیاری در سراسر کشور از جمله نمایشگاه بین المللی تهران و دیگر  نمایشگاه های داخلی و نمایشگاه بین المللی اربیل عراق شرکت کرده ایم.

هدف اصلی از شرکت در این رویدادها، ضمن معرفی گروه و به نمایش گذاشتن  طیف گسترده ای از محصولات به ویژه محصولات جدید، ارائه تخفیف های ویژه ای نمایشگاهی برای مشتریان و بازدیدکنندگان محترم است.

با نگاهی به برنامه و اهداف مجموعه در آینده، مشتاقیم که در چندین رویداد و نمایشگاه آینده نیز شرکت خواهیم کرد،  رویدادهایی که فرصت های خوبی را برای مشتریان، بازدیدکنندگان  فراهم خواهد کرد تا محصولاتمان را به صورت حضوری ببینند، درباره برند ما بیشتر بدانند و از تبلیغات و تخفیف های ویژه ما بهره مند گردند.

یکی دیگر از برنامه های گروه صنعتی نوبل رئوفی ایجاد کارگاه‌های آموزشی است، مکانی که بتوان در آن با فرهنگ نوشیدن چای،  تاریخچه وهنر صنعت  سماورسازی آشنا شد.

این رویدادها برای عموم آزاد خواهند بود  و مسیری است زیبا برای حفظ ارتباط برند نوبل رئوفی با شما، آشنائی شما با فلسفه تولیدی و کیفی محصولاتمان و نیط زنده نگهداشتن سنت های ملی مان در کنار همدیگر.

تعهدمان در جهت ارائه محصولات و خدمات استثنایی به شما مشتریان عزیز همیشگی است.

اطلاعات بیشتر در مورد رویدادها و نمایشگاه های پیش رو از طریق این وب سایت و دیگر شبکه های اجتماعی اعلام خواهد شد.

تاریخ : 4 اسفند 1401

Hamex 2022

Tehran International Exhibition Center 20-23 December 2022