نوبل رئوفی
تولید کننده انواع سماور و کتری
تماس با ما

گروه صنعتی نوبل رئوفی با هدف کسب رضایت شما و ایجاد ارتباط بلند مدت با شما مشتریان عزیز از طریق این وب سایت با شما در تماس خواهد بود.

هدف این است که شما نه تنها امروز از انتخاباتان راضی باشید بلکه پس از گذشت چندین سال همچنان راضی بمانید، ما معتقدیم که رضایت شما سرمایه اولیه برند نوبل رئوفی با سابقه بیش از نیم قرن سابقه تولیدی است.

همچنین خدمات پس از فروش 10 ساله ما با ارائه انواع خدمات تعمیری و تعویض قطعات و یک سال گارانتی برای تمام محصولات است، بنابراین اگر سماور یا کتری  شما نیاز به تعمیرات  دارند کافیست با واحد فروش ما تماس گرفته  تا هماهنگی های لازم برای کارشناسی و تعمیر انجام گیرد.

باور داریم که خدمات خوب به شما عزیزان چیزی بیش از فروش اولیه محصول است، جایی که رضایت مندی شما آینده و اعتبار کسب و کار ما را رقم خواهد زد، از این رو ما با یک  تیم تخصصی برای مشاوره دادن به شما چه در هنگام خرید و چه پس از خرید در کنارتان هستیم تا رضایت مندی شما عزیزان را به دست آوریم.

شما می توانید برای انتخاب سماورو کتری مناسبتان مطابق با  نیازتان با ما از طریق تلفن زیر، ایمیل یا پر کردن فرم تماس در وب سایت با واحد فروش ما در تهران تماس بگیرید.

ما از هرگونه سؤال، نظر یا بازخورد در مورد محصولات و خدمات خود استقبال می کنیم. لطفا با استفاده از اطلاعات ارائه شده در بالا از طریق ایمیل یا پست با ما در تماس باشید. تیم ما متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان است و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهیم. پیشاپیش از شما متشکریم و مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.
پیام خود را بنویسید
لطفا فیلدهای ستاره (*) را پر کنید و سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید. شرکت ما پیام شما را دریافت کرده و در اسرع وقت پاسخ خواهد داد. اگر می خواهید با شماره خود تماس بگیرید، لطفاً آن را در پیام خود یادداشت کنید.