نوبل رئوفی
تولید کننده انواع سماور و کتری
درباره ما

کارگاه تولیدی سماور رئوفی توسط استاد عباسقلی رئوفی در سال ۱۳۳۵ تاسیس گردید که در آن دوره سماورها به صورت کاملا دستی فرم دهی و تولید می شدند .

تولیدات اولیه آن کارگاه شامل سماورهای ذغالی بوده و پس از همه گیر شدن استفاده از سوخت نفت تولید سماورهای نفتی نیز به همت آن بزرگوار آغاز گردید. در سال ۱۳۳۶ اتحادیه سماور سازی تاسیس گردید که استاد عباسقلی رئوفی به همراه پنج تن از اساتید آن زمان هسته اصلی اتحادیه سماور سازان را تشکیل دادند.

پس از درگذشت بنیانگذار مجموعه در سال ۱۳۴۲ فرزند ایشان آقای حاج محمد رئوفی که از همان اوایل تاسیس کارگاه نزد پدر حرفه سماور سازی را آموخته بودند فعالیتهای مجموعه را ادامه و گسترش دادند. پس از جابجایی مجموعه به سایت تولیدی جدید و اضافه شدن سماورهای گازی به سبد تولیدی آن مجموعه تحت عنوان گروه صنعتی نوبل رئوفی به فعالیتهای خود ادامه داد.

در ادامه مسیر توسعه فعالیت تولیدی و پس از اخذ گواهی نامه استاندارد محصولات برقی، گروه نوبل رئوفی آغاز به تولید مدل های متنوعی از سماورهای برقی کرد.

امروزه این گروه با تولید انواع مدل های سماورهای گازی، زغالی ، نفتی، برقی و کتری های برنجی دارای سبد ی کامل از محصولات فوق است.

گروه صنعتی نوبل رئوفی مفتخر است تا محصولات متنوع خود را با به کارگیری بیش از نیم قرن تجربه در صنعت سماور سازی و استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت و متکی به نیروی انسانی کارآمد به هموطنان عزیزمان ارائه دهد.

این مجموعه مجهز به واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا و زیر نظر مهندسین مجرب افتخار عرضه محصولاتی با کیفیت بالا و دارای نشان استاندارد ملی ایران با یک سال گارانتی و ده سال خدمات چس از فروش را به مشتریان عزیز دارد.

0 +
محصولات
0 +
تنوع محصولات
0 +
نمایندگان
0 +
مشتریان
با بیش از ۵۰ سال تجربه
در تولید سماور و کتری
این گروه صنعتی با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع سماورها و کتری های برنجی در ظرفیت های متفاوت، خود را موظف به ارائه طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا و دارای نشان استاندارد ملی ایران می داند، تمامی محصولات تولیدی این گروه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش هستند. این شرکت با استفاده از فید بک آماری موجود دراین وب سایت مشتاق دریافت نظرات سازنده کاربران عزیز برای بهبود کمی و کیفی در ارائه محصولات و خدمات خود است. ما برای قدردانی از اعتباری که به لطف مصرف کننده گان عزیزنسبت به برند نوبل رئوفی در طی این سال های طولانی ایجاد شده خود را متعهد به شفافیت در زمان فروش و خدمات پس از فروش می دانیم.