نوبل رئوفی
تولید کننده انواع سماور و کتری
محصولات نوبل

به وب سایت گروه صنعتی نوبل رئوفی خوش آمدید.

مفتخریم که طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت را برای هر نوع نیاز شما مشتریان گرامی ارائه دهیم که شامل طیف گسترده ای از سماورهای  گازی دارای نشان استاندارد ، سماورهای برقی دارای نشان استاندارد، سماورهای ذغالی، سماورهای نفتی و انواع کتری های برنجی می باشند.

شما چه به دنبال یک سماور سنتی دکوراتیو برای خانه خود و یا حتی به دنبال یک سماورگازی با ظرفیت بالا برای شرکت و اداره خود هستید، ما اینجاییم که شما را کمک کنیم.

از هم اکنون خود را موظف به ارائه مشاوره  به شما عزیز برای انتخاب صحیح محصول مد نظر شما می دانیم و برای این امر کافی است شما با مطالعه اطلاعات مندرج در بخش محصولات این وب سایت، یا تماس از بخش سایت برای ثبت سوالات خود و یا با تماس تلفنی با متخصصین این گروه به پاسخ هایتان برسید و امید است تا بتوانید انتخابی اصولی منطبق با نیازتان داشته باشید.

برای مشاهده محصولات نوبل رئوفی کافیست روی عنوان مربوطه در زیر کلیک کنید. هر دسته شامل زیرمجموعه های مختلفی است که اطلاعات دقیقی در مورد ویژگی ها و مزایای هر مدل را داراست.

شما با خرید سماورها و کتری های برنجی جدا از سرمایه گزاری برای سلامتی خود و عزیزانتان (به دلیل قدرت تصفیه بالای آب هنگام جوشیدن در ظروف برنجی) یک سرمایه گزاری اقتصادی نیز کرده اید(به دلیل   ارزشمند بودن آلیاژ برنج  که در محصولات ما نوع آن بی 70 است یعنی 70 درصد از مس تشکیل شده است و شما عزیزان پس از سال ها استفاده از محصول می توانید برای خرید یک محصول جدید مواد اولیه آن را به قیمت روز فروخته و از منابع مالی آن  در خرید جدیدتان استفاده کنید).

دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات
کاربرد
کاربرد
ظرفیت
ظرفیت
No data was found